Sprzedam internetowy portal ogłoszeniowy

Praca
Transport
Wynajmę
Wspólna podróż

Sprzedam internetowy portal ogłoszeniowy

[Sprzedam] Biznes / Przemysł > Sprzedam Biznes

Sprzedam internetowy portal ogłoszeniowy

Opublikowano: 29-11-2019 | Wygaśnie: 09-10-2021

Cena: 60.000,00 PLN (do negocjacji)

Dodane przez: Awatar iwona
Region: UK Wielki Londyn (Great London) London Borough of Ealing
Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe
Strona www: https://zaradnypolak.eu/
Kraje: Austria Austria, Belgia Belgia, Chorwacja Chorwacja, Cypr Cypr, Czechy Czechy, Dania Dania, Finlandia Finlandia, Francja Francja, Grecja Grecja, Hiszpania Hiszpania, Holandia Holandia, Irlandia Irlandia, Islandia Islandia, Luksemburg Luksemburg, Malta Malta, Niemcy Niemcy, Norwegia Norwegia, Polska Polska, Portugalia Portugalia, Szwajcaria Szwajcaria, Szwecja Szwecja, UK UK, Węgry Węgry, Włochy Włochy
Ogłoszenie: Firma
Do sprzedaży jest portal internetowy, który działa od maja 2018 r. Sprzedaż obejmuje serwis posiadający mocno rozbudowaną funkcjonalność (m.in. publikacja artykułów, baza ogłoszeń, Newsletter, sprzedaż powierzchni reklamowej, chat).

Uwaga: to gotowa i płynnie funkcjonująca w sieci platforma internetowa, odpowiednio zabezpieczona, oparta o język PHP 7.1 i bazie danych MySQL z mocno rozwiniętym i intuicyjnym systemem CMS.
Portal skierowany jest do Polonii w całej Europie i obejmuje: ogłoszenia, wspólne przejazdy, dział przepisów kulinarnych, transport, społeczność, subdomenę poświęconą turystyce. Platforma internetowa została uruchomiona w maju 2018 r. i w obecnej (początkowej) fazie rozwoju nie przynosi zysków. Każdy, kto zna potencjał branży, będzie w stanie uzyskać ponadprzeciętne dochody.

Jednym z założeń, stanowi zrzeszenie Polaków w całej Europie zarówno pod kątem ogłoszeń podzielonych na kategorie i kraje, jak i ofert turystycznych.
Serwis działa nieustannie, wszystkie zadania są realizowane na bieżąco, przekazanie platformy odbędzie się z korzyścią dla inwestora i bez szkody dla serwisu. Serwis w chwili obecnej posiada 1600 zarejestrowanych użytkowników, 1300 aktywnych ogłoszeń w różnych kategoriach, 400000 wyświetleń ogłoszeń.

Główne zalety marketingowe to m.in:
- realizacja wysokobudżetowych kampanii marketingowych już od początku zadbaliśmy o budowanie dobrego wizerunku,
- płynne realizowanie działań marketingowych, SEO, m.in. pozyskujące ruch organiczny z kilku źródeł – dbamy od początku o rozpoznawalność, zasięg i prawidłową konwersję,
- pozycjonowanie tylko na bazie ruchu organicznego (bez kupowania):
- platforma posiada wiele opcji do zarabiania i udostępniania m.in. powierzchni reklamowych w obrębie platformy,
- tworzenie baz danych na różnych płaszczyznach i inne.
Platforma zawiera rozbudowane funkcje, w tym m.in. informacyjną, opiniodawczą i społecznościową, publicystyczną, komunikacyjną – więcej informacji udzielamy kontaktując się z nami mailowo.

Wsparcie po sprzedażowe:
Istnieje możliwość doradztwa poprzez intensywne wsparcie przez pierwszy miesiąc, pomoc w dalszych okresach, przekazanie wszelkich kontaktów w celu rozwijania platformy, dostęp do niezbędnych aplikacji połączonych do platformy, zapewniające płynność w działaniu platformy. Pozostałe kwestie są do indywidualnego ustalenia.

PROMOWANIE- STRONA GŁÓWNA

EUR10/30 dni

Najlepsze miejsce

Największa widoczność

Więcej odpowiedzi

Zakończenie sukcesem

PROMOWANIE- STRONA KRAJU

EUR5/30 dni

Idealne miejsce

Najlepsza widoczność

Skuteczna promocja

Sukces gwarantowany

PODŚWIETLENIE OGŁOSZENIA

EUR5/tydzień

Widoczne ogłoszenie

Więcej odwiedzin

Podświetlenie kolorem

Dobra promocjabooked.netNASZA SPOŁECZNOŚĆ
ALERT
SUGESTIE
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem