Sprzedam internetowy portal ogłoszeniowy

Praca
Transport
Wynajmę
Wspólna podróż

Sprzedam internetowy portal ogłoszeniowy

[Sprzedam] Biznes / Przemysł > Sprzedam Biznes

Sprzedam internetowy portal ogłoszeniowy

Opublikowano:08-07-2021 |Wygaśnie:13-04-2023

Cena: 15.000,00PLN

Dodane przez: Awatariwona
Region: Polska
Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe
Strona www: https://zaradnypolak.eu
Kraje: AustriaAustria,BelgiaBelgia,ChorwacjaChorwacja,CyprCypr,CzechyCzechy,DaniaDania,FinlandiaFinlandia,FrancjaFrancja,GrecjaGrecja,HiszpaniaHiszpania,HolandiaHolandia,IrlandiaIrlandia,IslandiaIslandia,LuksemburgLuksemburg,MaltaMalta,NiemcyNiemcy,NorwegiaNorwegia,PolskaPolska,PortugaliaPortugalia,SzwajcariaSzwajcaria,SzwecjaSzwecja,UKUK,WęgryWęgry,WłochyWłochy
Ogłoszenie: Firma
Do sprzedaży jest portal internetowy, który działa od maja 2018 r. Sprzedaż obejmuje serwis posiadający mocno rozbudowaną funkcjonalność (m.in. publikacja artykułów, baza ogłoszeń, Newsletter, sprzedaż powierzchni reklamowej, chat).

Uwaga: to gotowa i płynnie funkcjonująca w sieci platforma internetowa, odpowiednio zabezpieczona, oparta o język PHP 7.1 i bazie danych MySQL z mocno rozwiniętym i intuicyjnym systemem CMS.
Portal skierowany jest do Polonii w całej Europie i obejmuje: ogłoszenia, wspólne przejazdy, dział przepisów kulinarnych, transport, społeczność, subdomenę poświęconą turystyce. Platforma internetowa została uruchomiona w maju 2018 r. i w obecnej (początkowej) fazie rozwoju nie przynosi zysków. Każdy, kto zna potencjał branży, będzie w stanie uzyskać ponadprzeciętne dochody.

Jednym z założeń, stanowi zrzeszenie Polaków w całej Europie zarówno pod kątem ogłoszeń podzielonych na kategorie i kraje, jak i ofert turystycznych.
Serwis działa nieustannie, wszystkie zadania są realizowane na bieżąco, przekazanie platformy odbędzie się z korzyścią dla inwestora i bez szkody dla serwisu. Serwis w chwili obecnej posiada ponad 2500 zarejestrowanych użytkowników, ponad 1500 aktywnych ogłoszeń w różnych kategoriach, 500000 wyświetleń ogłoszeń.

Główne zalety marketingowe to m.in:
- realizacja wysokobudżetowych kampanii marketingowych już od początku zadbaliśmy o budowanie dobrego wizerunku,
- płynne realizowanie działań marketingowych, SEO, m.in. pozyskujące ruch organiczny z kilku źródeł – dbamy od początku o rozpoznawalność, zasięg i prawidłową konwersję,
- pozycjonowanie tylko na bazie ruchu organicznego (bez kupowania):
- platforma posiada wiele opcji do zarabiania i udostępniania m.in. powierzchni reklamowych w obrębie platformy,
- tworzenie baz danych na różnych płaszczyznach i inne.
Platforma zawiera rozbudowane funkcje, w tym m.in. informacyjną, opiniodawczą i społecznościową, publicystyczną, komunikacyjną – więcej informacji udzielamy kontaktując się z nami mailowo.

Wsparcie po sprzedażowe:
Istnieje możliwość doradztwa poprzez intensywne wsparcie przez pierwszy miesiąc, pomoc w dalszych okresach, przekazanie wszelkich kontaktów w celu rozwijania platformy, dostęp do niezbędnych aplikacji połączonych do platformy, zapewniające płynność w działaniu platformy. Pozostałe kwestie są do indywidualnego ustalenia.

PROMOWANIE- STRONA GŁÓWNA

EUR15/30 dni

Najlepsze miejsce

Największa widoczność

Więcej odpowiedzi

Zakończenie sukcesem

PROMOWANIE- STRONA KRAJU

EUR10/30 dni

Idealne miejsce

Najlepsza widoczność

Skuteczna promocja

Sukces gwarantowany

PODŚWIETLENIE OGŁOSZENIA

EUR10/tydzień

Widoczne ogłoszenie

Więcej odwiedzin

Podświetlenie kolorem

Dobra promocjabooked.net


NASZA SPOŁECZNOŚĆ
ALERT
SUGESTIE
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem